«Експрес-Деталь»

Номер оголошення 582061

Опис

Торгова компанія «Експрес-Деталь» тривалий час на ринку і встигла не лише здобути репутацію надійного постачальника деталей на ЮМЗ, МТЗ, але і помітно розширити каталог товарів для сільськогосподарської техніки. Офіс інтернет-магазину і склад базується в центрі Дніпра. Зберігання запчастин відбувається в оптимальних умовах для такої групи промислових товарів, отже, якість і працездатність залишаються на висоті. ТОВ «Експрес-Деталь» поставляє товари не тільки по Дніпру і регіону, а й по всій країні, а також за кордон. За роки свого розвитку компанія неодноразово була учасником промислових виставок в Україні та в інших державах. Основний напрямок реалізованих товарів - деталі для тракторів і іншої сільськогосподарської транспорту. На поточний момент трактора ЮМЗ і МТЗ є найбільш популярними і затребуваними на великих аграрних підприємствах, а також серед приватних фермерів. Як і будь-яка техніка, особливо в умовах тривалої експлуатації в поле, вони можуть ламатися. Набагато ефективніше і дешевше визначити поломку, замінити конкретну деталь і продовжувати експлуатувати техніку в звичному режимі, ніж купувати нову.

Сайт: https://express-detal.com.ua/

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Безкоштовні авто- мото- оголошення в Дніпрі (Дніпропетровську) З рук в руки Дніпро (Дніпропетровськ) та Дніпропетровська область в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Безкоштовні авто- мото- оголошення в Дніпрі (Дніпропетровську) З рук в руки Дніпро (Дніпропетровськ) та Дніпропетровська область